A NYNÍ NĚKOLIK SPECIÁLNÍCH OBLASTÍ A  WEBY PRO NĚ.

 

Toto je pouze malá ukázka našich možností a schopností.

 

DOKÁŽEME TOHO MNOHEM VÍCE

speciální nabídka

Ačkoliv jsme schopni navrhnout weby a webové projekty v různých oblastech, radi bychom zdůraznili naší specializaci v některých jednotlivě. Ať již proto, že daná skupina má specifické požadavky na design(fotografové, muzikanti, umělci) či proto, že máme v dané oblasti rozsáhlé zkušenosti (hotely, restaurace, apod.) nebo prostě proto, že si myslíme, že daná oblast potřebuji více pomoci(neziskové organizace).

Neziskovky

Plně si uvědomujeme často nelehkou finanční situaci neziskových společnosti a charit a oceňujeme jejich práci pro společnost. Proto také nabízíme trvále slevu na projekty pro tyto společnosti - 50%.

umělecké weby

Díky našim přátelům z uměleckých sfér si uvědomuje specifické požadavky, jež jednotliví umělci, fotografové či kapely kladou na své prezenatce. Naše hezké weby vyjdou plně vstříci jejich specifickým a neobvyklým přáním a požadavkům.

Hotely, restaurace

Nabízíme speciální weby pro hotely a restaurace, jež odráží naše dlouholeté a rozsáhlé znalostí daného sektoru. Výjma vlastních webových projektů, nabízíme speciální marketingové projekty a prezentace ve spolupráci s dalšími marketingovými subjekty a destinačními managementy.

 

svatební weby

Stálé více párů hledá zajímavou cestu, jak informovat své přátele a známé o plánované či proběhnuté výjimečné životní události. V dnešní virtuální době jsme připraveni uspokojit Vaše vysoké estetické nároky, abyste měli krásný a trvalý zážitek na tyto výjímečné životní chvile. Nabídka svatebních webů uspokojí zajisté každého náročného zákazníka.

 

 

​​ATYPUSMARKETING- Starobrněnská 3, Brno, CZECH REPUBLIC

tel. 420733238829, email: hezkyweb@atypus.cz

2023 ATYPUS WEBS-DESIGN web site is reserved 

 

 

 

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now